Cesta k finančnej slobode + 2 eknihy

Lukas Cech
0 ratings

Dostaň svoje financie pod kontrolu, maximalizuj pasívne príjmy a zabezpeč si finančnú slobodu. Buď pánom svojich financií, nie ich otrokom. Táto kniha je skratka k nadobudnutiu veľkého množstva užitočných informácií z oblasti financií, plánovania a budovania kapitálu.

Je určená hlavne pre mladých, nezávislých a ľudí bez záväzkov, ktorí nezdieľajú svoje financie s ďalšími členmi rodiny.

Nájdeš tu kompletný a praktický manuál k lepšej finančnej budúcnosti. Nezameriavam sa len na isté časti finančného manažmentu či investovania ale ponúkam ti komplexnú sadu postupov, nástrojov a analýzy tvojej dnešnej situácie, nástroje na stanovenie cieľov a ich meranie, zbierku skúseností, ponaučení a vedomostí z praxe a desiatok prečítaných kníh o financiách - šetrení, investovaní, pasívnom a aktívnom zarábaní, sebazdokonaľovaní, efektivite alebo dosahovaní cieľov.

2. e-kniha: Ako si vybudovať úspešnú kariéru

Úspešná kariéra = viac kapitálu = lepšie podklady na finančnú slobodu.

Rady a vedomosti overené v praxi, ktoré ti pomôžu získať úspech a uznanie v práci a osobnom živote.

Predtým, ako som sa rozhodol zmeniť svoj život, pracovať pre seba, byť sám sebe pánom a žiť po svojom, som mal úspešnú kariéru v Londýne. Táto mi pomohla tieto zmeny uskutočniť a zrealizovať moje sny.

Touto knihou chcem pomôcť tebe uskutočniť tvoje sny - nech je to kariéra alebo hocičo iné, čo táto kariéra bude financovať.

3. e-kniha: Po svete po svojom

Cestuj po svojom, alternatívne, lacno a objavuj ozajstné plnohodnotné zážitky

 - len PDF a .epub formát, pretože obsahuje viac obrázkov, ktoré .mobi formát nezvládne

I want this!
Ako si o mne počul/a?
€19

Cesta k finančnej slobode + 2 eknihy

0 ratings
I want this!